Turite klausimų? Susisiekite:

naa@am.lt | +370 614 45323

Kategorijos

 1. Didysis prizas: Geriausias kūrinys

  Pagrindinis nacionalinis architektūros apdovanojimas – renkamas iš visų kitose kategorijose nugalėjusių darbų.
 2. Gyvenamosios architektūros kūrinys

  Apdovanojimas teikiamas geriausiam realizuotam gyvenamojo būsto projektui. Kategorija apima visų tipų gyvenamuosius pastatus.  
 3. Kultūrinės ir socialinės architektūros kūrinys

  Apdovanojimas teikiamas geriausiam realizuotam kultūros, sporto, gydymo, mokslo, religinės ar specialios paskirties pastatui. Kategorija apima kultūros, sporto, gydymo, mokslo, religinės ir specialios paskirties pastatus.
 4. Komercinės architektūros kūrinys

  Apdovanojimas teikiamas geriausiam realizuotam komercinės architektūros projektui. Kategorija apima visus negyvenamųjų pastatų grupės pogrupių pastatus, išskyrus kultūros, sporto, gydymo, mokslo, religinės ir specialios paskirties pastatus.
 5. Viešoji erdvė

  Apdovanojimas teikiamas geriausiam realizuotam visuomenei atviros erdvės projektui. Kategorija apima architektūros objektų formuojamas erdves, urbanistikos ir kraštovaizdžio architektūros darbus. 
 6. Tvarios inovacijos architektūroje

  Apdovanojimas teikiamas realizuotam projektui, kuriame išskirtinis dėmesys skiriamas inovatyvios ir tvarios architektūros aspektams.
 7. Konversija

  Apdovanojimas teikiamas projektui už geriausiai šiandienos poreikiams pritaikytą pastatą, teritoriją ar infrastruktūrą. Kategorija apima visus realizuotus konversijų, renovacijos, rekonstrukcijos architektūros darbus, įskaitant viešąsias erdves ir teritorijas.
 8. Kultūros paveldo objekto atnaujinimas

  Apdovanojimas teikiamas už realizuotą kultūros paveldo objekto (-ų) atkūrimą, renovaciją, pritaikymą šiandienos ir ateities reikmėms išryškinant kultūrinę, socialinę ir ekonominę vertę.
 9. Urbanistikos kūrinys

  Apdovanojimas teikiamas urbanistikos projektui už išskirtinį dėmesį darnaus vystymosi principui. Kategorija apima visus parengtus ir patvirtintus urbanistikos ir miestų planavimo darbus. 
 10. Už architektūros teoriją ir sklaidą

  Apdovanojimas skiriamas svariausiam baigtam architektūros moksliniam, meniniam tyrimui ar publicistikos kūriniui.